Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vstup do online kurzu je dočasne uzatvorený. Zapíšte sa na čakaciu listinu a po znovuotvorení kurzu získajte špeciálnu first minute ponuku;)

Jazdi s ľahkosťou

Strach, stuhnutosť, nepoznanie správnej techniky a postupov, ...

Je to aj váš problém?

10- týždňový kurz zameraný na:

korektný sed v každom chode, bez strachu a stuhnutosti, s dôrazom na ľahkosť a súlad s pohybom koňa.

+ po skončení kurzu ďalšie 3 týždne podpory

 • Cítete pri jazdení strach?
 • Neviete sa uvoľniť a jazdiť v súlade s pohybom koňa?
 • Netušíte, ako vlastne vyzerá správny sed a pohyb?
 • Vnímate, že vám niečo s koňom nefunguje, ale neviete prísť na príčinu? 

V online kurze: Jazdi s ľahkosťou si detailne rozoberieme každý sed a všetky súvislosti medzi sedom jazdca a pohybom koňa.

 

Prestanete mať potrebu sa v sedle držať, ale získate pocit ľahkosti a jazdenie si skutočne vychutnáte. 

 

Váš zdokonalený sed oceníte nie len vy, ale aj kôň.

 

Získate v sedle istotu a sebadôveru.

Ako bude kurz prebiehať?

 • Členská sekcia
  Kurz bude prebiehať v členskej sekcii, ku ktorej získate prístup už pred začatím kurzu, aby ste si ju mohli v kľude poprezerať.
 • Každý týždeň jedna téma
  V pondelok sa sprístupnia materiály k danému týždňu v členskej sekcii. Oznámenie vám pošlem aj na e-mail. Po celý čas kurzu som k dispozícii na pomoc pri riešení vašich konkrétnych problémov. Na konci týždňa natočím video so zhrnutím celého týždňa a zodpovedaním otázok alebo nejasností, ktoré sa objavia.
 • Úvodné video
  V ktorom popíšem správny sed, techniku pohybu, najčastejšie chyby- čo spôsobujú, prečo sa ich vyvarovať a ako im predchádzať alebo ako ich odstrániť, ak sa vás týkajú.
 • Cviky na doma
  Ľahké, ale účelné cviky, ktoré vám pomôžu zlepšiť svoje fyzické schopnosti a pripravia vás na pohyb v sedle. Vďaka nim už nebudete na koni hľadať ten správny pohyb, pretože ho už budete mať natrénovaný.
 • Audionahrávky
  Pomôžu vám priblížiť pocit, ktorý chcete zažiť v sedle. Nacítite si súlad s pohybom koňa, ktorý potom ľahko prenesiete do sedla. Môžete si ich púšťať aj počas jazdenie, aby vám lepšie pomohli uvedomovať si svoje telo a pohyb, ktorý má vykonávať.
 • Rozcvička v sedle
  Video ukážky jednoduchých rozcvičiek v sedle, ktoré vám pomôžu zahriať, zlepšiť flexibilitu tela a podporia uvoľnenosť od začiatku lekcie na koni.
 • Úloha do sedla
  Praktická úloha zameraná na zdokonalenie konkrétneho sedu podľa zamerania týždňa.
 • Bonusy
  Špeciálna časť, v ktorej nájdete videá a iné podporné materiály, ktoré vám pomôžu k lepšiemu pochopeniu hlavných tém kurzu a aplikácii teórie do praxe.
 • Po skončení kurzu
  Prístupy do členskej sekcie vám zostávajú aj naďalej. Taktiež budete mať automaticky prístup aj ku všetkým aktualizáciám a zmenám, ktoré v kurze budem neskôr robiť.

1. týždeň

Správna rovnováha v sedle - základný sed, stehnový sed

2. týždeň

Krok- sed, pohyb koňa a s tým súvisiaca technika pohybu

3. týždeň

Klus- ťažký, ľahký, stehnový sed v súlade s pohybom koňa

4. týždeň

Cval- ľahký, ťažký, odľahčený sed, ako sa s koňom zladiť a udržať si rovnováhu

5. týždeň

Ruka- stabilná, a zároveň aktívna

6.- 8. týždeň

Moja podpora aj po skončení kurzu.

Ako hodnotia kurz niektorí účastníci?

Tento kurz bol pre mňa veľmi prínosný. Ujednotil mi moje poznatky a naučil ma mnoho vecí, ktoré mi predtým nedávali zmysel a nerobila som ich korektne. Som sebaistejšia a výsledky vidím na sebe i mojej kobylke. No a následné napravenie chýb a poradenie naživo to umocnilo ešte viac. Veľmi pekne ďakujem. Určite to stálo za to. Danielka bola vždy nápomocná poradiť a doplniť. čo nás zaujímalo, čo bolo nad rámec. Ďakujem.

- Branislava S. -

Kurz sa mi veľmi páčil a budem z neho dlho čerpať, je ťažké všetko preniesť rýchlo do praxe, preto som rada, že máme prístup k videám dlhšie. Všetko bolo skvelo vysvetlené dopodrobna a máš krásnu stránku aj vizuálne, aj obsahovo. Ďakujem za ochotu pomôcť a poradiť aj cez messenger.

- Lucia P. -

Kurz bol super. Naučila som sa kopu nového, hlavne do hĺbky problematiky, lebo na koňa vás posadí hocikto, ale až teraz viem, čo v tom sedle treba cítiť a na čom treba popracovať.

- Miroslava S. -

Kurz je výborne spracovaný, podaný a prevedie človeka všetkými základmi, ktoré by jazdec mal vedieť a priniesol mi aj veľa nových informácií.

- Eva T. -

Pre mňa to je super vec, veľa som sa naučila a som rada, že si môžem videá pozrieť aj neskôr. K niektorým veciam sa potrebujem vrátiť a zopakovať .

- Alena F. -

Perfektne vysvetlené chody koňa, upozornenia na časté chyby jazdcov. Určite odporúčam kurz pre jazdcov, ktorí sa chcú zdokonaľovať.

- Andrea G. -

Veľmi zaujímavo vysvetlený sed, a to, ako pracuje panva jazdca.

- Natália Ch. -